Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INEX Moravské Budějovice, s.r.o. | 1 | 1 378 795 Kč |
| Obec Vícenice | 14 | 0 Kč |
| TECHSPORT, s.r.o. | 1 | 883 300 Kč |
| VECOM zdvihací zařízení s.r.o. | 1 | 822 800 Kč |
| Jan Vidourek, s.r.o. | 1 | 399 353 Kč |
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 | 13 904 308 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Radek Vincker | 1 | 133 100 Kč |
| František Smitka | 1 | 233 300 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| INEX Moravské Budějovice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Vícenice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| TECHSPORT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 883 300 Kč | ||||||||||
| VECOM zdvihací zařízení s.r.o. | 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | ||||||||||
| Jan Vidourek, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 399 353 Kč | ||||||||||
| VODOVODY A KANALIZACE | 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč | ||||||||||
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Radek Vincker | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | ||||||||||
| František Smitka | 1 smlouva za celkem 233 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vícenice | 8 | 17 767 057 Kč |
| Kraj Vysočina | 13 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 334 988 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Vícenice | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 399 353 Kč | 3 smlouvy za celkem 14 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 233 300 Kč | ||||||
| Kraj Vysočina | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 334 988 Kč |