Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Přibilík | 25 | 4 871 692 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 2 | 619 641 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Karel Přibilík | 2 smlouvy za celkem 270 497 Kč | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 1 smlouva za celkem 181 742 Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 804 561 Kč | 4 smlouvy za celkem 542 230 Kč | 4 smlouvy za celkem 664 106 Kč | 1 smlouva za celkem 323 308 Kč | |||
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 619 641 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 6 | 1 411 023 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 17 | 2 841 027 Kč |
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 2 | 619 641 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 180 957 Kč | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 1 smlouva za celkem 181 742 Kč | 1 smlouva za celkem 360 701 Kč | 2 smlouvy za celkem 457 724 Kč | ||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 89 540 Kč | 7 smluv za celkem 875 007 Kč | 2 smlouvy za celkem 804 561 Kč | 4 smlouvy za celkem 542 230 Kč | 2 smlouvy za celkem 206 382 Kč | 1 smlouva za celkem 323 308 Kč | |||||
| Kulturní centrum Líšeň, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 619 641 Kč |