Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Jiskra Hořice, z.s. | 17 | 8 292 595 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TJ Jiskra Hořice, z.s. | 1 smlouva za celkem 148 000 Kč | 1 smlouva za celkem 212 855 Kč | 1 smlouva za celkem 141 597 Kč | 2 smlouvy za celkem 276 345 Kč | 1 smlouva za celkem 221 217 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 239 736 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 389 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 911 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 16 | 3 792 595 Kč |
| Sportovní zařízení města Hořice | 1 | 4 500 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Hořice | 1 smlouva za celkem 148 000 Kč | 1 smlouva za celkem 212 855 Kč | 1 smlouva za celkem 141 597 Kč | 2 smlouvy za celkem 276 345 Kč | 1 smlouva za celkem 221 217 Kč | 2 smlouvy za celkem 292 565 Kč | 2 smlouvy za celkem 239 736 Kč | 2 smlouvy za celkem 225 389 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 911 000 Kč | |
| Sportovní zařízení města Hořice | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč |