Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Robert Rössler | 9 | 808 321 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Robert Rössler | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 121 431 Kč | 1 smlouva za celkem 84 505 Kč | 2 smlouvy za celkem 119 837 Kč | 1 smlouva za celkem 68 970 Kč | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | 2 smlouvy za celkem 14 278 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Žatec, z.ú. v likvidaci | 2 | 190 401 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY MOST, a.s. | 2 | 84 505 Kč |
| Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny | 1 | 119 837 Kč |
| Základní umělecká škola Žatec, okres Louny | 1 | 399 300 Kč |
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 2 | 14 278 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Žatec, z.ú. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 121 431 Kč | 1 smlouva za celkem 68 970 Kč | |||||||||
| SPORTOVNÍ AREÁLY MOST, a.s. | 1 smlouva za celkem 84 505 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Žatec, Bratří Čapků 2775, okres Louny | 1 smlouva za celkem 119 837 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola Žatec, okres Louny | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | ||||||||||
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 2 smlouvy za celkem 14 278 Kč |