Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Milan Šlambor | 14 | 1 172 840 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Milan Šlambor | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 194 858 Kč | 3 smlouvy za celkem 281 583 Kč | 2 smlouvy za celkem 74 845 Kč | 2 smlouvy za celkem 248 299 Kč | 3 smlouvy za celkem 261 205 Kč | 1 smlouva za celkem 112 050 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 194 858 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 2 | 281 583 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 8 | 696 399 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 194 858 Kč | ||||||||||
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 2 smlouvy za celkem 281 583 Kč | ||||||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 74 845 Kč | 2 smlouvy za celkem 248 299 Kč | 3 smlouvy za celkem 261 205 Kč | 1 smlouva za celkem 112 050 Kč |