Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 38 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Jařab | 38 | 9 404 948 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavel Jařab | 2 smlouvy za celkem 273 864 Kč | 1 smlouva za celkem 227 940 Kč | 5 smluv za celkem 990 142 Kč | 3 smlouvy za celkem 568 918 Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 963 692 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 273 864 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 36 | 9 131 084 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 smlouvy za celkem 273 864 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 227 940 Kč | 5 smluv za celkem 990 142 Kč | 3 smlouvy za celkem 568 918 Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 963 692 Kč |