Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesní společnost Přimda, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 73 mil. Kč | 10 smluv za celkem 973 mil. Kč | 5 smluv za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 575 012 Kč | 2 smlouvy za celkem 515 331 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 519 585 Kč | 3 smlouvy za celkem 523 131 Kč | |||
| Jakub Skružný | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Harvest-Timber s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Čestmír Kříž | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| JACER - CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| ŠKOLKY OPOLANY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PROGLES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Lesní školka Koláček,spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ARBOLES, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| ABIES Kříž s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| ATRO Rýmařov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hanko CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| Wotan Forest, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| RAVO Trans s.r.o. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| KAISER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| UNILES, a.s. | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| Bronislav Zelinka | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| Michal Pevný | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | |||||||||
| Adam Klement | 1 smlouva za celkem 42 mil. Kč | ||||||||||
| LS ARTMANOV s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesní školka Vědomice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DENDRIA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LESCUS Cetkovice, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Miroslav Votruba | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DrLes s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Pradědský lesní závod, a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Kovářovská lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Harvestory s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EGREGA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EGREGA Lesní technika s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LESMARKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Hubertova lesní, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| SDLZ VENDA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Lesopráce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| DŘEVO - MÁLEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| WINART s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| LDF Rožnov a.s. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| KATR s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| HOLZ CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| R. HLAVICA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| EKOLES HEPA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč | ||||||||||
| HAJICEK, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 968 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 1 051 368 512 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 1 938 601 Kč |
| Město Tachov | 5 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 937 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Obec Lom u Tachova | 2 | 0 Kč |
| Lázeňské lesy, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 smlouvy za celkem 73 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 970 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 515 331 Kč | 3 smlouvy za celkem 519 585 Kč | 1 smlouva za celkem 523 131 Kč | |||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 575 012 Kč | |||||||||
| Město Tachov | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 937 500 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Lom u Tachova | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lázeňské lesy, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |