Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Bošek | 12 | 1 660 696 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Bošek | 3 smlouvy za celkem 305 496 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 108 900 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 205 700 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 10 | 1 560 900 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313 | 1 | 99 796 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 205 700 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 108 900 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 205 700 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | ||
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313 | 1 smlouva za celkem 99 796 Kč |