Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Klecar | 23 | 5 559 192 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Václav Klecar | 1 smlouva za celkem 70 271 Kč | 4 smlouvy za celkem 462 807 Kč | 1 smlouva za celkem 152 490 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 277 001 Kč | 2 smlouvy za celkem 151 233 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 500 654 Kč | 1 smlouva za celkem 315 350 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 16 | 1 689 465 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 6 | 3 869 727 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 smlouva za celkem 70 271 Kč | 4 smlouvy za celkem 462 807 Kč | 1 smlouva za celkem 152 490 Kč | 1 smlouva za celkem 193 676 Kč | 2 smlouvy za celkem 277 001 Kč | 2 smlouvy za celkem 151 233 Kč | 3 smlouvy za celkem 195 752 Kč | 2 smlouvy za celkem 186 237 Kč | |||
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 314 417 Kč | 1 smlouva za celkem 315 350 Kč | |||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |