Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 36 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMOSERVIS spol. s r.o. | 32 | 47 444 731 Kč |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 4 840 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| THERMOSERVIS spol. s r.o. | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 954 Kč | 4 smlouvy za celkem 830 629 Kč | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč | 6 smluv za celkem 15 mil. Kč | 5 smluv za celkem 17 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 2 | 17 598 790 Kč |
| Město Lysá nad Labem | 6 | 0 Kč |
| Město Nymburk | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, příspěvková organizace | 12 | 11 531 886 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 4 | 369 534 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 1 | 15 000 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 361 920 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace | 1 | 194 546 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 13 mil. Kč | |||||||||
| Město Lysá nad Labem | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Nymburk | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 954 Kč | 1 smlouva za celkem 569 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 364 Kč | 2 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||
| Technické služby města Nymburka | 1 smlouva za celkem 162 140 Kč | 1 smlouva za celkem 106 480 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 914 Kč | |||||||
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 1 smlouva za celkem 15 mil. Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 361 920 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 194 546 Kč |