Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pivovar Vysoký Chlumec, a.s. | 10 | 1 572 340 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pivovar Vysoký Chlumec, a.s. | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 4 smlouvy za celkem 522 060 Kč | 1 smlouva za celkem 273 460 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 1 517 340 Kč |
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 | 55 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 2 smlouvy za celkem 467 060 Kč | 1 smlouva za celkem 273 460 Kč | ||||||
| Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364 | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |