Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 49 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MLS Praha a.s. | 49 | 11 974 755 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MLS Praha a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 121 957 Kč | 5 smluv za celkem 709 002 Kč | 4 smlouvy za celkem 734 815 Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 590 895 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 367 502 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní divadlo | 1 | 0 Kč |
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 46 | 11 306 595 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Střední škola podnikání a gastronomie | 1 | 668 161 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Národní divadlo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 1 smlouva za celkem 121 957 Kč | 5 smluv za celkem 709 002 Kč | 3 smlouvy za celkem 734 815 Kč | 14 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 590 895 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 367 502 Kč | ||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední škola podnikání a gastronomie | 1 smlouva za celkem 668 161 Kč |