Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JCEE, s. r. o. | 14 | 1 324 977 Kč |
| KONET GASTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VNT electronics s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JCEE, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 242 392 Kč | 3 smlouvy za celkem 448 842 Kč | 1 smlouva za celkem 58 080 Kč | 3 smlouvy za celkem 206 668 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 133 054 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 780 Kč | 1 smlouva za celkem 93 160 Kč | |||
| KONET GASTRO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VNT electronics s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 161 636 Kč |
| Město Lanškroun | 4 | 70 180 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 93 160 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 242 392 Kč | 3 smlouvy za celkem 448 842 Kč | 1 smlouva za celkem 194 568 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 133 054 Kč | 2 smlouvy za celkem 142 780 Kč | |||||
| Město Lanškroun | 1 smlouva za celkem 58 080 Kč | 2 smlouvy za celkem 12 100 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 93 160 Kč |