Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VAŠÍK s.r.o. | 14 | 1 912 808 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VAŠÍK s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 226 749 Kč | 1 smlouva za celkem 98 968 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 5 smluv za celkem 965 169 Kč | 3 smlouvy za celkem 321 541 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 381 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 10 | 1 391 900 Kč |
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 1 | 198 520 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 | 102 388 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Zlín | 2 smlouvy za celkem 226 749 Kč | 1 smlouva za celkem 98 968 Kč | 3 smlouvy za celkem 616 649 Kč | 2 smlouvy za celkem 219 153 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 381 Kč | ||||||
| Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 198 520 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | ||||||||||
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 102 388 Kč |