Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOPO spol. s r.o. | 12 | 2 028 178 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IZOPO spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 274 825 Kč | 1 smlouva za celkem 148 756 Kč | 2 smlouvy za celkem 174 043 Kč | 3 smlouvy za celkem 406 128 Kč | 2 smlouvy za celkem 371 219 Kč | 1 smlouva za celkem 539 025 Kč | 1 smlouva za celkem 114 182 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa domů Zlín, spol.s r.o. | 2 | 325 868 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 5 | 1 173 182 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 351 128 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa domů Zlín, spol.s r.o. | 1 smlouva za celkem 151 825 Kč | 1 smlouva za celkem 174 043 Kč | |||||||||
| město Otrokovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 148 756 Kč | 2 smlouvy za celkem 371 219 Kč | 1 smlouva za celkem 539 025 Kč | 1 smlouva za celkem 114 182 Kč | |||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 2 smlouvy za celkem 351 128 Kč |