Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZO spol. s r.o. | 14 | 3 027 888 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IZO spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 363 224 Kč | 3 smlouvy za celkem 624 499 Kč | 1 smlouva za celkem 719 746 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 481 Kč | 1 smlouva za celkem 239 219 Kč | 3 smlouvy za celkem 582 476 Kč | 2 smlouvy za celkem 318 242 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Distribuce tepla Třinec, a.s. | 3 | 1 082 970 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 277 806 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 4 | 456 093 Kč |
| TEPO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 239 219 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 824 476 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Distribuce tepla Třinec, a.s. | 2 smlouvy za celkem 363 224 Kč | 1 smlouva za celkem 719 746 Kč | |||||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 277 806 Kč | ||||||||||
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 199 369 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 481 Kč | 1 smlouva za celkem 76 242 Kč | ||||||||
| TEPO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 smlouva za celkem 239 219 Kč | ||||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 3 smlouvy za celkem 582 476 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč |