Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 42 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAGOS, spol. s r. o. | 42 | 8 703 656 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JAGOS, spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 233 777 Kč | 6 smluv za celkem 708 678 Kč | 5 smluv za celkem 559 768 Kč | 4 smlouvy za celkem 534 519 Kč | 8 smluv za celkem 435 207 Kč | 4 smlouvy za celkem 508 792 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 434 205 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 166 901 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 995 173 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 38 | 6 708 483 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 233 777 Kč | 5 smluv za celkem 708 678 Kč | 5 smluv za celkem 559 768 Kč | 4 smlouvy za celkem 534 519 Kč | 6 smluv za celkem 435 207 Kč | 4 smlouvy za celkem 508 792 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 434 205 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 166 901 Kč | |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |