Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Míka Pavel, Ing. | 12 | 2 304 203 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Míka Pavel, Ing. | 1 smlouva za celkem 73 810 Kč | 2 smlouvy za celkem 345 334 Kč | 1 smlouva za celkem 315 205 Kč | 2 smlouvy za celkem 394 944 Kč | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 2 smlouvy za celkem 370 260 Kč | 2 smlouvy za celkem 536 030 Kč | 1 smlouva za celkem 130 680 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Horažďovice | 4 | 434 390 Kč |
| Město Sušice | 5 | 1 136 553 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 268 620 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 1 | 101 640 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 363 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Horažďovice | 1 smlouva za celkem 73 810 Kč | 1 smlouva za celkem 104 060 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | |||||||
| Město Sušice | 1 smlouva za celkem 241 274 Kč | 1 smlouva za celkem 315 205 Kč | 1 smlouva za celkem 276 364 Kč | 1 smlouva za celkem 173 030 Kč | 1 smlouva za celkem 130 680 Kč | ||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 268 620 Kč | ||||||||||
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | ||||||||||
| Město Vodňany | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč |