Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 39 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o. | 39 | 132 789 201 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 95 788 Kč |
| INISOFT s.r.o. | 1 | 112 470 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 27 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 68 628 Kč | 7 smluv za celkem 46 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 172 970 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 43 mil. Kč | |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 95 788 Kč | ||||||||||
| INISOFT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 112 470 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o. | 21 | 127 818 682 Kč |
| Město Podbořany | 4 | 608 608 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 6 | 2 700 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 992 200 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 582 591 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 26 620 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o., Technická správa města Žatec, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 27 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 738 100 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 46 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 112 470 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 43 mil. Kč | |||
| Město Podbořany | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 1 smlouva za celkem 68 628 Kč | 2 smlouvy za celkem 239 980 Kč | ||||||||
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Národní památkový ústav | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 992 200 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 582 591 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 26 620 Kč |