Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 46 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PETROM STAVBY, a.s. | 1 | 206 377 Kč |
| Tomáš Pospíšil | 1 | 179 364 Kč |
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 11 | 0 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 0 Kč |
| Josef Novák | 1 | 120 831 Kč |
| S-GUIDE, s.r.o. | 4 | 1 271 541 Kč |
| BAGROS s. r. o. | 1 | 119 137 Kč |
| DOMAFIT FITNESS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KRIPPTON ELEKTRO s.r.o. | 1 | 94 973 Kč |
| Hayashi.cz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Šimek | 1 | 72 850 Kč |
| MUFFIK EUROPE s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Mgr. Tomáš Engelthaler | 4 | 1 982 000 Kč |
| Sport a kultura Strupčice s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Středisko služeb školám v.o.s. | 1 | 330 000 Kč |
| Gerhard Genser | 1 | 0 Kč |
| Milan Hrůza | 2 | 0 Kč |
| DVORNÍ GROUP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 63 098 Kč |
| JAMPL-PSV s.r.o. | 2 | 331 974 Kč |
| Kulturní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Bc. Lucie Fiala | 1 | 0 Kč |
| Václav Šťastný | 1 | 60 000 Kč |
| Sportovní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| David Vodeničarov, DiS. | 1 | 55 445 Kč |
| Acoustic solution s.r.o. | 2 | 1 157 970 Kč |
| Michael Galus | 2 | 123 500 Kč |
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 1 | 87 410 Kč |
| David Shamal | 2 | 141 500 Kč |
| Linda Lenková | 1 | 56 000 Kč |
| Josef Kdolský | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PETROM STAVBY, a.s. | 1 smlouva za celkem 206 377 Kč | ||||||||||
| Tomáš Pospíšil | 1 smlouva za celkem 179 364 Kč | ||||||||||
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Nadace ČEZ | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Josef Novák | 1 smlouva za celkem 120 831 Kč | ||||||||||
| S-GUIDE, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 223 683 Kč | 2 smlouvy za celkem 685 617 Kč | 1 smlouva za celkem 362 241 Kč | ||||||||
| BAGROS s. r. o. | 1 smlouva za celkem 119 137 Kč | ||||||||||
| DOMAFIT FITNESS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KRIPPTON ELEKTRO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 94 973 Kč | ||||||||||
| Hayashi.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Šimek | 1 smlouva za celkem 72 850 Kč | ||||||||||
| MUFFIK EUROPE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 58 000 Kč | ||||||||||
| Mgr. Tomáš Engelthaler | 2 smlouvy za celkem 910 000 Kč | 1 smlouva za celkem 572 000 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | ||||||||
| Sport a kultura Strupčice s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Středisko služeb školám v.o.s. | 1 smlouva za celkem 330 000 Kč | ||||||||||
| Gerhard Genser | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Milan Hrůza | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| DVORNÍ GROUP, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INSGRAF s.r.o. | 1 smlouva za celkem 63 098 Kč | ||||||||||
| JAMPL-PSV s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 331 974 Kč | ||||||||||
| Kulturní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||||
| Bc. Lucie Fiala | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Václav Šťastný | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | ||||||||||
| Sportovní zařízení Kadaň, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| David Vodeničarov, DiS. | 1 smlouva za celkem 55 445 Kč | ||||||||||
| Acoustic solution s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Michael Galus | 2 smlouvy za celkem 123 500 Kč | ||||||||||
| Základní škola Klatovy, Tolstého 765 | 1 smlouva za celkem 87 410 Kč | ||||||||||
| David Shamal | 2 smlouvy za celkem 141 500 Kč | ||||||||||
| Linda Lenková | 1 smlouva za celkem 56 000 Kč | ||||||||||
| Josef Kdolský | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 43 | 7 694 263 Kč |
| Město Kadaň | 3 | 81 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 1 smlouva za celkem 206 377 Kč | 3 smlouvy za celkem 351 182 Kč | 1 smlouva za celkem 223 683 Kč | 2 smlouvy za celkem 238 248 Kč | 4 smlouvy za celkem 292 907 Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 747 500 Kč | ||
| Město Kadaň | 2 smlouvy za celkem 81 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |