Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SW & N s.r.o. | 13 | 1 434 906 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SW & N s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 267 988 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | 1 smlouva za celkem 54 717 Kč | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 110 686 Kč | 1 smlouva za celkem 128 095 Kč | 1 smlouva za celkem 104 139 Kč | 3 smlouvy za celkem 239 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálně zdravotních služeb | 10 | 995 676 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 76 230 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 363 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Centrum sociálně zdravotních služeb | 2 smlouvy za celkem 267 988 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 54 717 Kč | 1 smlouva za celkem 110 686 Kč | 1 smlouva za celkem 128 095 Kč | 1 smlouva za celkem 104 139 Kč | 3 smlouvy za celkem 239 300 Kč | ||||
| Jablonecká energetická a.s. | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 3 | 2 smlouvy za celkem 363 000 Kč |