Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NONA Volary, s.r.o. | 20 | 17 291 262 Kč |
| JSF stavební s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| Forestinvest s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| VKB stavby s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| Stavimperk s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| MoDoStav, s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| KDS - stavební s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| PT PROLES s.r.o. | 1 | 7 074 265 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 7 074 265 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NONA Volary, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 189 277 Kč | 3 smlouvy za celkem 580 485 Kč | 6 smluv za celkem 986 072 Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 82 241 Kč | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 541 680 Kč | 1 smlouva za celkem 117 365 Kč | 1 smlouva za celkem 79 921 Kč | ||
| JSF stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Forestinvest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| VKB stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Stavimperk s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| MoDoStav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| KDS - stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| PT PROLES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Štolka - STAVKO | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 11 | 16 170 773 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 398 090 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 428 558 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 293 841 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 189 277 Kč | 2 smlouvy za celkem 386 885 Kč | 4 smlouvy za celkem 654 844 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 541 680 Kč | 1 smlouva za celkem 117 365 Kč | ||||
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 1 smlouva za celkem 102 850 Kč | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | ||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 228 378 Kč | 1 smlouva za celkem 120 259 Kč | 1 smlouva za celkem 79 921 Kč | ||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 211 600 Kč | 1 smlouva za celkem 82 241 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |