Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Junák - český skaut, středisko Klen Bystřice nad Pernštejnem, z. s. | 18 | 1 426 502 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Junák - český skaut, středisko Klen Bystřice nad Pernštejnem, z. s. | 1 smlouva za celkem 41 051 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 133 556 Kč | 5 smluv za celkem 450 072 Kč | 1 smlouva za celkem 157 185 Kč | 3 smlouvy za celkem 231 730 Kč | 3 smlouvy za celkem 236 002 Kč | 1 smlouva za celkem 116 906 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 9 | 723 582 Kč |
| Kraj Vysočina | 8 | 468 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 234 920 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Město Bystřice nad Pernštejnem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Bystřice nad Pernštejnem | 1 smlouva za celkem 41 051 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 83 556 Kč | 2 smlouvy za celkem 85 152 Kč | 1 smlouva za celkem 157 185 Kč | 1 smlouva za celkem 121 730 Kč | 1 smlouva za celkem 118 002 Kč | 1 smlouva za celkem 116 906 Kč | |||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 130 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 110 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 118 000 Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 234 920 Kč |