Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Orel jednota Nové Město na Moravě | 30 | 5 636 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Orel jednota Nové Město na Moravě | 2 smlouvy za celkem 126 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 64 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 101 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 237 780 Kč | 4 smlouvy za celkem 322 450 Kč | 3 smlouvy za celkem 282 070 Kč | 5 smluv za celkem 524 100 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nové Město na Moravě | 25 | 4 584 400 Kč |
| Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě | 1 | 450 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 1 051 250 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Nové Město na Moravě | 2 smlouvy za celkem 126 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 281 000 Kč | 1 smlouva za celkem 64 000 Kč | 1 smlouva za celkem 99 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 780 Kč | 3 smlouvy za celkem 262 450 Kč | 3 smlouvy za celkem 282 070 Kč | 5 smluv za celkem 524 100 Kč | |
| Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě | 1 smlouva za celkem 450 Kč | ||||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 929 250 Kč | 1 smlouva za celkem 2 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |