Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rostislav Maria Müller | 13 | 1 349 227 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Rostislav Maria Müller | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 113 740 Kč | 1 smlouva za celkem 135 688 Kč | 1 smlouva za celkem 156 362 Kč | 2 smlouvy za celkem 106 675 Kč | 4 smlouvy za celkem 267 091 Kč | 1 smlouva za celkem 136 671 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysočina Tourism, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |
| Národní památkový ústav | 12 | 1 279 227 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vysočina Tourism, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Národní památkový ústav | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 113 740 Kč | 1 smlouva za celkem 135 688 Kč | 1 smlouva za celkem 156 362 Kč | 2 smlouvy za celkem 106 675 Kč | 4 smlouvy za celkem 267 091 Kč | 1 smlouva za celkem 136 671 Kč |