Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 183 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,55 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Spolek loutkářů v Lounech | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Technická správa města Loun s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola Louny, Dykova 2210, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Domov pro seniory U Pramene Louny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Sociální služby města Loun, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Mateřská škola speciální Louny, Školní 2428, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Městská knihovna Louny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Vrchlického divadlo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Agentura PAC, z.s. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| LOSAN internet s.r.o. | 1 smlouva za celkem 300 153 Kč | ||||||||||
| Daniela Hozáková | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 smlouva za celkem 290 727 Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | |||||||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Marius Pedersen a.s. | 1 smlouva za celkem 156 176 Kč | 1 smlouva za celkem 170 302 Kč | |||||||||
| Radek Plecháč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Roman Bureš | 1 smlouva za celkem 120 879 Kč | ||||||||||
| M&M MIPECH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Aleš Holubec | 1 smlouva za celkem 120 794 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 120 564 Kč | 1 smlouva za celkem 120 915 Kč | 1 smlouva za celkem 173 163 Kč | ||||||
| SCHOOL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MEDARD Active, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 116 100 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | |||||||||
| B2B Partner s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hapa sport, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavel Kosma | 1 smlouva za celkem 96 348 Kč | ||||||||||
| HSC Computers s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 811 741 Kč | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč | 1 smlouva za celkem 449 213 Kč | 1 smlouva za celkem 87 120 Kč | 2 smlouvy za celkem 232 441 Kč | |||||
| Plavání BUBLINA s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HEKRA stavební s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 207 000 Kč | 1 smlouva za celkem 137 000 Kč | |||||||||
| CK Star Line - dětské pobyty s.r.o. | 1 smlouva za celkem 144 000 Kč | 1 smlouva za celkem 323 680 Kč | |||||||||
| TOP Priority s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| MAXI Media s.r.o. | 1 smlouva za celkem 89 631 Kč | 1 smlouva za celkem 120 999 Kč | |||||||||
| Luminet s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kenast s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 373 Kč | ||||||||||
| CZC.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 457 766 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 7 | 2 162 500 Kč |
| Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace | 156 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 6 | 499 488 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 8 | 1 155 157 Kč |
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 | 266 200 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 331 104 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace, BOVYS, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace | 15 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 20 smluv za celkem 0 Kč | 23 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 16 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 3 smlouvy za celkem 283 140 Kč | 3 smlouvy za celkem 216 348 Kč | |||||||||
| Česká spořitelna, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BOVYS, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 483 759 Kč | 1 smlouva za celkem 212 426 Kč | 1 smlouva za celkem 200 294 Kč | 2 smlouvy za celkem 119 572 Kč | 1 smlouva za celkem 66 730 Kč | 1 smlouva za celkem 72 377 Kč | |||||
| Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | ||||||||||
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 331 104 Kč |