Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autokemp Buňkov s.r.o. | 11 | 1 710 343 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Autokemp Buňkov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 350 000 Kč | 1 smlouva za celkem 110 110 Kč | 1 smlouva za celkem 207 939 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 184 646 Kč | 1 smlouva za celkem 325 248 Kč | 2 smlouvy za celkem 532 400 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 7 | 1 661 943 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 48 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 350 000 Kč | 1 smlouva za celkem 110 110 Kč | 1 smlouva za celkem 207 939 Kč | 2 smlouvy za celkem 184 646 Kč | 1 smlouva za celkem 325 248 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | |||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 48 400 Kč |