Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e/mti s.r.o. | 17 | 10 153 270 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| e/mti s.r.o. | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 245 980 Kč | 2 smlouvy za celkem 72 020 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 780 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 315 Kč | 1 smlouva za celkem 69 696 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 8 917 700 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 7 | 853 791 Kč |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 6 | 381 779 Kč |
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 780 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 315 Kč | 1 smlouva za celkem 69 696 Kč | ||||||
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 1 smlouva za celkem 63 779 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 245 980 Kč | 1 smlouva za celkem 72 020 Kč | |||||||
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |