Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AGR GASTRO, s.r.o. | 1 | 68 486 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 3 | 238 680 Kč |
| Mateřská škola, Tišnov, U Humpolky, příspěvková organizace | 3 | 232 706 Kč |
| Stavitelství Zemánek s.r.o. | 5 | 8 477 398 Kč |
| JANKŮ podlahy s.r.o. | 2 | 424 721 Kč |
| Jiří Záboj | 1 | 221 188 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 3 | 492 486 Kč |
| Ing. Martin Procházka | 1 | 56 190 Kč |
| Michal Jáchim | 2 | 506 518 Kč |
| Arboristika KOHOUTEK s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| KONEKTA výtahy, a.s. | 2 | 429 998 Kč |
| Josef Samson | 1 | 84 531 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AGR GASTRO, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 486 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 115 680 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 123 000 Kč | ||||||||
| Mateřská škola, Tišnov, U Humpolky, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 113 354 Kč | 2 smlouvy za celkem 119 352 Kč | |||||||||
| Stavitelství Zemánek s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 63 162 Kč | 1 smlouva za celkem 84 128 Kč | ||||||||
| JANKŮ podlahy s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 424 721 Kč | ||||||||||
| Jiří Záboj | 1 smlouva za celkem 221 188 Kč | ||||||||||
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 smlouva za celkem 155 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 337 486 Kč | |||||||||
| Ing. Martin Procházka | 1 smlouva za celkem 56 190 Kč | ||||||||||
| Michal Jáchim | 1 smlouva za celkem 236 132 Kč | 1 smlouva za celkem 270 387 Kč | |||||||||
| Arboristika KOHOUTEK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 230 Kč | ||||||||||
| KONEKTA výtahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 77 186 Kč | 1 smlouva za celkem 352 812 Kč | |||||||||
| Josef Samson | 1 smlouva za celkem 84 531 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Tišnov, U Humpolky, příspěvková organizace | 22 | 11 076 425 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, Tišnov, U Humpolky, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 68 486 Kč | 1 smlouva za celkem 115 680 Kč | 7 smluv za celkem 9 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 123 000 Kč | 1 smlouva za celkem 155 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 456 838 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 362 Kč | 2 smlouvy za celkem 347 573 Kč | 3 smlouvy za celkem 521 470 Kč |