Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RenoFarma Tovačov, s.r.o. | 25 | 7 463 650 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RenoFarma Tovačov, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 401 496 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 111 658 Kč | 2 smlouvy za celkem 387 200 Kč | 4 smlouvy za celkem 780 283 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 425 309 Kč | 3 smlouvy za celkem 600 235 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 17 | 5 932 205 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 042 400 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 108 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 401 496 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 111 658 Kč | 1 smlouva za celkem 387 200 Kč | 3 smlouvy za celkem 780 283 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 425 309 Kč | 3 smlouvy za celkem 600 235 Kč | |||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 108 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |