Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PF - SANTOS, s.r.o. | 18 | 6 077 910 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 689 195 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PF - SANTOS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 32 015 Kč | 3 smlouvy za celkem 878 414 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 109 005 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 563 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 290 265 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 980 Kč | 1 smlouva za celkem 179 856 Kč | ||
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 smlouvy za celkem 689 195 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Malešice | 6 | 1 145 105 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 689 195 Kč |
| Městská část Praha 9 | 5 | 2 398 909 Kč |
| Domov pro seniory Chodov | 5 | 1 844 701 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Domov pro seniory Malešice | 1 smlouva za celkem 32 015 Kč | 1 smlouva za celkem 88 212 Kč | 1 smlouva za celkem 110 009 Kč | 1 smlouva za celkem 563 295 Kč | 1 smlouva za celkem 171 718 Kč | 1 smlouva za celkem 179 856 Kč | |||||
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 smlouvy za celkem 689 195 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 189 219 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Domov pro seniory Chodov | 1 smlouva za celkem 109 005 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 118 547 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 980 Kč |