Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOS Jedlová, spol. s r.o. | 32 | 2 129 340 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ZOS Jedlová, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 18 282 Kč | 2 smlouvy za celkem 382 065 Kč | 6 smluv za celkem 110 606 Kč | 4 smlouvy za celkem 110 431 Kč | 4 smlouvy za celkem 680 850 Kč | 4 smlouvy za celkem 490 929 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 35 684 Kč | 2 smlouvy za celkem 300 493 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 8 | 677 425 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 21 | 774 915 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 677 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 18 282 Kč | 1 smlouva za celkem 110 606 Kč | 1 smlouva za celkem 110 431 Kč | 3 smlouvy za celkem 316 929 Kč | 1 smlouva za celkem 35 684 Kč | 1 smlouva za celkem 85 493 Kč | |||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 382 065 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 392 850 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 288 000 Kč | 1 smlouva za celkem 174 000 Kč | 1 smlouva za celkem 215 000 Kč |