Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 47 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman Stašák | 47 | 5 815 084 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Roman Stašák | 3 smlouvy za celkem 134 505 Kč | 11 smluv za celkem 320 653 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 582 713 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 679 149 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 511 709 Kč | 2 smlouvy za celkem 286 419 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 14 | 455 158 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 33 | 5 359 926 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa Národního parku České Švýcarsko
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 3 smlouvy za celkem 134 505 Kč | 11 smluv za celkem 320 653 Kč | |||||||||
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 582 713 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 679 149 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 511 709 Kč | 2 smlouvy za celkem 286 419 Kč |