Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní zdravotnická služba s.r.o. | 26 | 2 776 764 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní zdravotnická služba s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 48 495 Kč | 3 smlouvy za celkem 583 864 Kč | 2 smlouvy za celkem 106 590 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 4 smlouvy za celkem 322 344 Kč | 3 smlouvy za celkem 216 227 Kč | 6 smluv za celkem 794 540 Kč | 2 smlouvy za celkem 553 454 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 5 | 48 495 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 1 657 779 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 4 | 1 030 450 Kč |
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 | 40 040 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Domov Brtníky, příspěvková organizace, Lesy České republiky, s.p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 48 495 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 2 smlouvy za celkem 438 664 Kč | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč | 4 smlouvy za celkem 322 344 Kč | 3 smlouvy za celkem 216 227 Kč | 5 smluv za celkem 544 540 Kč | 1 smlouva za celkem 69 454 Kč | |||||
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | |||||||
| Statek Kadaň - Jezerka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 40 040 Kč |