Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Subaquaclub DELFIN Tábor, p.s. | 30 | 2 975 017 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Subaquaclub DELFIN Tábor, p.s. | 1 smlouva za celkem 206 200 Kč | 5 smluv za celkem 818 117 Kč | 4 smlouvy za celkem 255 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 211 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 229 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 250 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 259 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 293 200 Kč | 3 smlouvy za celkem 238 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tábor | 22 | 2 684 617 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 8 | 290 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Tábor | 1 smlouva za celkem 206 200 Kč | 4 smlouvy za celkem 527 717 Kč | 2 smlouvy za celkem 255 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 211 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 229 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 250 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 259 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 293 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 238 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 000 Kč | |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |