Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cavalo Černá v Pošumaví s.r.o. | 35 | 6 505 691 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Cavalo Černá v Pošumaví s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 97 559 Kč | 2 smlouvy za celkem 915 817 Kč | 5 smluv za celkem 302 753 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 299 066 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 38 309 Kč | 2 smlouvy za celkem 282 604 Kč | 1 smlouva za celkem 324 014 Kč | 1 smlouva za celkem 222 439 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 28 | 4 298 802 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 4 | 2 206 889 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní pozemkový úřad, Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 2 smlouvy za celkem 97 559 Kč | 1 smlouva za celkem 494 527 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 754 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 299 066 Kč | 3 smlouvy za celkem 353 241 Kč | 4 smlouvy za celkem 38 309 Kč | 2 smlouvy za celkem 282 604 Kč | 1 smlouva za celkem 324 014 Kč | 1 smlouva za celkem 222 439 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 421 290 Kč | 1 smlouva za celkem 299 999 Kč | 1 smlouva za celkem 293 400 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |