Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| H. R. G. spol. s r.o. | 4 | 406 681 Kč |
| Česká inspirace, svazek obcí | 2 | 311 320 Kč |
| HART PRESS, spol. s r.o. | 2 | 164 560 Kč |
| iMi Partner, a.s. | 1 | 120 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| H. R. G. spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 93 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 571 Kč | ||||||||
| Česká inspirace, svazek obcí | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč | |||||||||
| HART PRESS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč | |||||||||
| iMi Partner, a.s. | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká inspirace, svazek obcí | 7 | 691 241 Kč |
| České dědictví UNESCO | 2 | 311 320 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Česká inspirace, svazek obcí | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 93 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 571 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 199 860 Kč | ||||||
| České dědictví UNESCO | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč |