Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 28 | 2 927 691 Kč |
| Josef Rác | 2 | 198 035 Kč |
| Křovina s.r.o. | 2 | 120 626 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| ABcomp.cz, s.r.o. | 3 | 590 093 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 155 856 Kč |
| Petr Sedlmajer | 1 | 0 Kč |
| Jiří Hošic | 1 | 148 701 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 0 Kč |
| ANTIKHAUS, a.s. | 5 | 1 613 781 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 1 | 72 432 Kč |
| Ing. Pavel Barbora | 1 | 0 Kč |
| Brick & Cotto experts s.r.o. | 2 | 388 445 Kč |
| JIRKŮ s.r.o. | 1 | 73 022 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 142 566 Kč | 5 smluv za celkem 484 685 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 574 275 Kč | 3 smlouvy za celkem 336 413 Kč | 2 smlouvy za celkem 205 816 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Josef Rác | 1 smlouva za celkem 97 000 Kč | 1 smlouva za celkem 101 035 Kč | |||||||||
| Křovina s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 095 Kč | 1 smlouva za celkem 60 531 Kč | |||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ABcomp.cz, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 373 025 Kč | 1 smlouva za celkem 217 068 Kč | |||||||||
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 155 856 Kč | ||||||||||
| Petr Sedlmajer | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Hošic | 1 smlouva za celkem 148 701 Kč | ||||||||||
| Liberecký kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ANTIKHAUS, a.s. | 1 smlouva za celkem 594 990 Kč | 2 smlouvy za celkem 476 116 Kč | 1 smlouva za celkem 245 645 Kč | 1 smlouva za celkem 297 030 Kč | |||||||
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 72 432 Kč | ||||||||||
| Ing. Pavel Barbora | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Brick & Cotto experts s.r.o. | 1 smlouva za celkem 239 038 Kč | 1 smlouva za celkem 149 407 Kč | |||||||||
| JIRKŮ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 73 022 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 49 | 6 474 311 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Energie LK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 239 566 Kč | 5 smluv za celkem 484 685 Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 574 275 Kč | 2 smlouvy za celkem 336 413 Kč | 3 smlouvy za celkem 266 347 Kč | 7 smluv za celkem 880 410 Kč | 6 smluv za celkem 945 825 Kč | 3 smlouvy za celkem 715 154 Kč | 2 smlouvy za celkem 395 052 Kč | 2 smlouvy za celkem 370 052 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Energie LK, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |