Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karate Club Podbořany, z.s. | 8 | 772 870 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Karate Club Podbořany, z.s. | 1 smlouva za celkem 92 126 Kč | 1 smlouva za celkem 142 255 Kč | 1 smlouva za celkem 102 179 Kč | 1 smlouva za celkem 90 387 Kč | 1 smlouva za celkem 96 007 Kč | 1 smlouva za celkem 56 866 Kč | 1 smlouva za celkem 107 041 Kč | 1 smlouva za celkem 86 010 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 8 | 772 870 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Podbořany | 1 smlouva za celkem 92 126 Kč | 1 smlouva za celkem 142 255 Kč | 1 smlouva za celkem 102 179 Kč | 1 smlouva za celkem 90 387 Kč | 1 smlouva za celkem 96 007 Kč | 1 smlouva za celkem 56 866 Kč | 1 smlouva za celkem 107 041 Kč | 1 smlouva za celkem 86 010 Kč |