Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Haša | 13 | 2 490 785 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Libor Haša | 2 smlouvy za celkem 248 074 Kč | 2 smlouvy za celkem 127 534 Kč | 1 smlouva za celkem 207 515 Kč | 2 smlouvy za celkem 290 158 Kč | 1 smlouva za celkem 482 790 Kč | 2 smlouvy za celkem 586 705 Kč | 1 smlouva za celkem 305 888 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 121 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 | 139 404 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 7 | 1 123 739 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 3 | 640 937 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 586 705 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední průmyslová škola Zlín | 1 smlouva za celkem 139 404 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 670 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 290 158 Kč | 1 smlouva za celkem 482 790 Kč | 2 smlouvy za celkem 242 121 Kč | ||||||
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 127 534 Kč | 1 smlouva za celkem 207 515 Kč | 1 smlouva za celkem 305 888 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 586 705 Kč |