Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 29 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čestmír Kříž | 7 | 3 267 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 8 | 15 367 000 Kč |
| Petr Brem | 29 | 23 819 077 Kč |
| Tomáš Suchý | 6 | 14 979 800 Kč |
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 2 | 2 032 800 Kč |
| Jiří Zasadil | 4 | 0 Kč |
| Radomír Holčík | 4 | 13 854 500 Kč |
| Václav Böhm | 2 | 1 452 000 Kč |
| Jiří Schinzel | 2 | 1 355 200 Kč |
| Jiří Konrád | 2 | 0 Kč |
| Milan Turinek | 1 | 822 800 Kč |
| Vlastimil Mikeš | 2 | 0 Kč |
| 1 | 822 800 Kč | |
| Pavel Křovina | 2 | 0 Kč |
| Zdenka Motyčáková | 1 | 0 Kč |
| Jiří Dolinka | 1 | 0 Kč |
| Miloslav Toušek | 1 | 0 Kč |
| Petr Míšek | 1 | 242 000 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 12 100 000 Kč |
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 1 | 12 100 000 Kč |
| Zdeněk Lenc | 1 | 12 100 000 Kč |
| Roman Šíma | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miloslav Kubát | 1 | 12 100 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 12 100 000 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Milan Roštík | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Jelínek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Markovec | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miroslav Půbal | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jindřich Morong | 1 | 12 100 000 Kč |
| Martin Honner | 1 | 12 100 000 Kč |
| Martin Přeučil | 1 | 12 100 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Čestmír Kříž | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| Petr Brem | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 15 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 781 454 Kč | 2 smlouvy za celkem 710 125 Kč | 2 smlouvy za celkem 812 636 Kč | 1 smlouva za celkem 454 960 Kč | |||
| Tomáš Suchý | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Zasadil | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Radomír Holčík | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| Václav Böhm | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Schinzel | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Jiří Konrád | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Milan Turinek | 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | ||||||||||
| Vlastimil Mikeš | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | |||||||||||
| Pavel Křovina | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zdenka Motyčáková | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Dolinka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Miloslav Toušek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Míšek | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Jakub Skružný | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||||
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Zdeněk Lenc | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Roman Šíma | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Miloslav Kubát | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Bronislav Zelinka | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | |||||||||||
| Jaroslav Pôbiš | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Lukáš Kaprálek | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Milan Roštík | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Jelínek | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Jan Markovec | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Miroslav Půbal | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Jindřich Morong | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Martin Honner | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| Martin Přeučil | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 18 124 965 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 4 422 550 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 5 | 1 271 562 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 12 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 291 005 Kč | 3 smlouvy za celkem 781 454 Kč | 2 smlouvy za celkem 710 125 Kč | 1 smlouva za celkem 520 421 Kč | 1 smlouva za celkem 454 960 Kč | ||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 616 495 Kč | 1 smlouva za celkem 292 215 Kč | |||||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 491 043 Kč | 3 smlouvy za celkem 484 467 Kč | 1 smlouva za celkem 296 052 Kč |