Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OKNO, spol. s r. o. | 23 | 15 382 186 Kč |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 236 078 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| OKNO, spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 236 078 Kč | 5 smluv za celkem 7 mil. Kč | 6 smluv za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 135 152 Kč | 4 smlouvy za celkem 77 931 Kč | 2 smlouvy za celkem 80 024 Kč | 1 smlouva za celkem 73 355 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 077 Kč | |||
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 236 078 Kč | ||||||||||
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 | 236 078 Kč |
| Městská část Praha 4 | 5 | 14 015 180 Kč |
| Obec Zádveřice-Raková | 2 | 231 736 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 212 564 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 0 Kč |
| Město Vizovice | 2 | 0 Kč |
| TSUB, příspěvková organizace | 1 | 63 435 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 1 | 110 040 Kč |
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 236 078 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 4 | 2 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | |||||||||
| Obec Zádveřice-Raková | 2 smlouvy za celkem 231 736 Kč | ||||||||||
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 212 564 Kč | ||||||||||
| Statutární město Zlín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Vizovice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| TSUB, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 63 435 Kč | ||||||||||
| GasNet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 110 040 Kč | ||||||||||
| Sportovní centrum Radostova Luhačovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |