Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o. | 10 | 1 559 398 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JIPOCAR TRANSPORT, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 510 106 Kč | 1 smlouva za celkem 240 201 Kč | 1 smlouva za celkem 211 895 Kč | 3 smlouvy za celkem 232 212 Kč | 1 smlouva za celkem 232 489 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 132 495 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 8 | 1 426 903 Kč |
| HC Dukla Jihlava, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Horácká multifunkční aréna, s.r.o. | 1 | 132 495 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 510 106 Kč | 1 smlouva za celkem 240 201 Kč | 1 smlouva za celkem 211 895 Kč | 3 smlouvy za celkem 232 212 Kč | 1 smlouva za celkem 232 489 Kč | ||||||
| HC Dukla Jihlava, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Horácká multifunkční aréna, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 132 495 Kč |