Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEBES security s.r.o. | 28 | 8 128 996 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MEBES security s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 581 320 Kč | 2 smlouvy za celkem 888 141 Kč | 4 smlouvy za celkem 886 307 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 150 Kč | 3 smlouvy za celkem 485 230 Kč | 4 smlouvy za celkem 343 480 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 184 890 Kč | |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 19 | 7 513 337 Kč |
| Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 | 174 240 Kč |
| Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 118 021 Kč |
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 106 118 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 581 320 Kč | 2 smlouvy za celkem 888 141 Kč | 2 smlouvy za celkem 886 307 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 150 Kč | 2 smlouvy za celkem 310 990 Kč | 1 smlouva za celkem 224 661 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 78 772 Kč | |
| Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí | 1 smlouva za celkem 174 240 Kč | ||||||||||
| Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 118 021 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 106 118 Kč |