Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 69 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 10 | 1 107 885 Kč |
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 4 | 241 604 Kč |
| Schonweitz spol. s r.o. | 5 | 745 960 Kč |
| Ladislav Karafiát | 1 | 191 859 Kč |
| CASNET s.r.o. | 14 | 0 Kč |
| Jiří Kortyš | 1 | 61 710 Kč |
| Tomáš Vykoukal | 5 | 746 831 Kč |
| Mgr. Milada Staňková | 1 | 94 000 Kč |
| I3 Consultants s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lenka Michalcová | 1 | 51 000 Kč |
| UNIS COOL, s.r.o. | 1 | 209 747 Kč |
| SCRUB s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Jaroslav Urban | 1 | 84 676 Kč |
| TELEFONIC plus, s.r.o. | 1 | 143 314 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 98 648 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 5 | 407 384 Kč |
| CS21 Nextnet, s.r.o. | 1 | 262 083 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 185 735 Kč |
| Rubus Pharma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TERMETAL Moravia s.r.o. | 1 | 180 169 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 604 869 Kč |
| BLESK Servis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jaroslav Malík | 1 | 0 Kč |
| System plus Zlín, s.r.o. | 1 | 115 526 Kč |
| HR Penzion Jurášek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 112 902 Kč |
| made with s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Roman Koláček | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 169 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 282 535 Kč | 1 smlouva za celkem 101 874 Kč | 2 smlouvy za celkem 301 524 Kč | 2 smlouvy za celkem 160 750 Kč | 1 smlouva za celkem 91 803 Kč | |||||
| TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 105 104 Kč | 1 smlouva za celkem 76 500 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | |||||||
| Schonweitz spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 254 149 Kč | 1 smlouva za celkem 96 982 Kč | 1 smlouva za celkem 226 191 Kč | 1 smlouva za celkem 168 638 Kč | |||||||
| Ladislav Karafiát | 1 smlouva za celkem 191 859 Kč | ||||||||||
| CASNET s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| Jiří Kortyš | 1 smlouva za celkem 61 710 Kč | ||||||||||
| Tomáš Vykoukal | 2 smlouvy za celkem 407 803 Kč | 1 smlouva za celkem 131 287 Kč | 1 smlouva za celkem 109 804 Kč | 1 smlouva za celkem 97 937 Kč | |||||||
| Mgr. Milada Staňková | 1 smlouva za celkem 94 000 Kč | ||||||||||
| I3 Consultants s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lenka Michalcová | 1 smlouva za celkem 51 000 Kč | ||||||||||
| UNIS COOL, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 209 747 Kč | ||||||||||
| SCRUB s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Jaroslav Urban | 1 smlouva za celkem 84 676 Kč | ||||||||||
| TELEFONIC plus, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 143 314 Kč | ||||||||||
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 98 648 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 74 120 Kč | 1 smlouva za celkem 74 120 Kč | 1 smlouva za celkem 69 336 Kč | 1 smlouva za celkem 89 667 Kč | 1 smlouva za celkem 100 141 Kč | ||||||
| CS21 Nextnet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 262 083 Kč | ||||||||||
| Z-WARE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 185 735 Kč | ||||||||||
| Rubus Pharma s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TERMETAL Moravia s.r.o. | 1 smlouva za celkem 180 169 Kč | ||||||||||
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| RETIGO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 604 869 Kč | ||||||||||
| BLESK Servis s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Malík | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| System plus Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 115 526 Kč | ||||||||||
| HR Penzion Jurášek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 112 902 Kč | ||||||||||
| made with s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Roman Koláček | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 9 | 1 037 885 Kč |
| Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 59 | 9 280 751 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 70 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 169 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 282 535 Kč | 1 smlouva za celkem 101 874 Kč | 2 smlouvy za celkem 301 524 Kč | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 91 803 Kč | |||||
| Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 755 554 Kč | 6 smluv za celkem 710 373 Kč | 4 smlouvy za celkem 488 715 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 758 115 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 268 925 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 78 406 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč |