Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělocvičná jednota Sokol Žamberk | 9 | 3 238 081 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tělocvičná jednota Sokol Žamberk | 1 smlouva za celkem 359 370 Kč | 1 smlouva za celkem 401 720 Kč | 1 smlouva za celkem 396 880 Kč | 1 smlouva za celkem 353 320 Kč | 1 smlouva za celkem 280 841 Kč | 1 smlouva za celkem 257 730 Kč | 1 smlouva za celkem 384 780 Kč | 1 smlouva za celkem 405 350 Kč | 1 smlouva za celkem 398 090 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žamberk | 9 | 3 238 081 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Žamberk | 1 smlouva za celkem 359 370 Kč | 1 smlouva za celkem 401 720 Kč | 1 smlouva za celkem 396 880 Kč | 1 smlouva za celkem 353 320 Kč | 1 smlouva za celkem 280 841 Kč | 1 smlouva za celkem 257 730 Kč | 1 smlouva za celkem 384 780 Kč | 1 smlouva za celkem 405 350 Kč | 1 smlouva za celkem 398 090 Kč |