Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IMOSS spol. s r.o. | 20 | 2 056 410 Kč |
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 7 | 700 000 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IMOSS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 269 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 269 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 281 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 281 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 400 860 Kč | 3 smlouvy za celkem 211 750 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592, příspěvková organizace | 7 | 1 144 660 Kč |
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 7 | 700 000 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 2 | 211 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fakultní Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 200 860 Kč | ||||
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 211 750 Kč |