Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,39 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zbyněk Hejný | 33 | 10 807 748 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zbyněk Hejný | 4 smlouvy za celkem 525 052 Kč | 20 smluv za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 296 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 605 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb | 32 | 7 310 166 Kč |
| Obec Rataje | 1 | 3 497 582 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Domov ve Vlašimi, poskytovatel sociálních služeb | 4 smlouvy za celkem 525 052 Kč | 19 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 296 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 500 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 605 000 Kč | |||
| Obec Rataje | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč |