Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Bulík | 26 | 3 981 164 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavel Bulík | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 307 468 Kč | 3 smlouvy za celkem 424 364 Kč | 8 smluv za celkem 855 703 Kč | 3 smlouvy za celkem 227 773 Kč | 2 smlouvy za celkem 152 906 Kč | 4 smlouvy za celkem 341 722 Kč | 2 smlouvy za celkem 231 812 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 1 439 416 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 22 | 2 231 343 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 190 857 Kč |
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VODA Želivka, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Želivská provozní a.s. | 3 smlouvy za celkem 307 468 Kč | 3 smlouvy za celkem 424 364 Kč | 6 smluv za celkem 611 793 Kč | 3 smlouvy za celkem 227 773 Kč | 1 smlouva za celkem 86 411 Kč | 4 smlouvy za celkem 341 722 Kč | 2 smlouvy za celkem 231 812 Kč | ||||
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 smlouva za celkem 124 361 Kč | 1 smlouva za celkem 66 496 Kč | |||||||||
| Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra | 1 smlouva za celkem 0 Kč |