Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEVELOP CENTRUM Mariánské Lázně s. r. o. | 30 | 30 413 258 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 2 | 726 000 Kč |
| JaKo film s.r.o. | 1 | 496 100 Kč |
| WSA doprava a parkování s.r.o. | 1 | 2 070 032 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 0 Kč |
| BUILDTHINX s.r.o. | 1 | 825 861 Kč |
| COMINFO, a.s. | 1 | 365 541 Kč |
| TELARO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Květoslava Snížková | 1 | 72 600 Kč |
| HOTELIS s.r.o. | 2 | 943 800 Kč |
| Čistonoš s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Solverita s.r.o. | 1 | 99 043 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| DEVELOP CENTRUM Mariánské Lázně s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 338 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 6 smluv za celkem 9 mil. Kč | 15 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč | ||||||
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 2 smlouvy za celkem 726 000 Kč | ||||||||||
| JaKo film s.r.o. | 1 smlouva za celkem 496 100 Kč | ||||||||||
| WSA doprava a parkování s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Město Mariánské Lázně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| BUILDTHINX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 825 861 Kč | ||||||||||
| COMINFO, a.s. | 1 smlouva za celkem 365 541 Kč | ||||||||||
| TELARO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mgr. Květoslava Snížková | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| HOTELIS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 943 800 Kč | ||||||||||
| Čistonoš s.r.o. | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||||
| Solverita s.r.o. | 1 smlouva za celkem 99 043 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mariánské Lázně | 17 | 20 704 028 Kč |
| DEVELOP CENTRUM Mariánské Lázně s. r. o. | 14 | 10 072 231 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
DEVELOP CENTRUM Mariánské Lázně s. r. o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Mariánské Lázně | 2 smlouvy za celkem 338 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 10 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| DEVELOP CENTRUM Mariánské Lázně s. r. o. | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč |